Keresés
Találatok
Ezúton tájékoztatjuk a civil szervezeteket, hogy a mai napon hatályba lépett a támogatott tevékenység időtartamának meghosszabbításával összefüggő veszélyhelyzeti szabályokról szóló 118/2022. (III. 22.) Korm. rendelet.
Az Önkéntes Szemle című online folyóirat azzal a céllal jött létre, hogy interdiszciplináris -szociológiai, pszichológiai, gazdaságtani, menedzsmenti, marketing, szakpolitikai, kommunikációs és jogi - megközelítésben adjon helyet a hazai önkéntesség fejlődésével, helyzetével foglalkozó elméleti tanulmányoknak, gyakorlati, módszertani esettanulmányoknak.
Szeretné jobbá tenni helyi közösségét, de nem tudja hogyan kezdjen hozzá? Sok minden érdekli, de nem tudja eldönteni, hogy melyik ügy mellett köteleződjön el? Kapcsolódjon be az Európai Szolidaritási Testület ötalkalmas online eseménysorozatába, és merüljön el a helyi kezdeményezések világában!
A pályázat célja a nagy hagyományú és szakmailag elismert hazai országos, vagy hazai és Kárpátmedencei meghirdetésű hagyományos és online tanulmányi és művészeti versenyek megrendezésének támogatása.
A pályázat célja a tematikus tehetségterületekhez kapcsolódó, tömbösített, hazai és határon túli tehetséggondozó programok megszervezésének és lebonyolításának támogatása.
Jelen pályázati felhívás célja a hazai és a határon túli tehetséges tanulókat, fiatalokat támogató tehetségsegítő programok működtetése.
Jelen pályázati felhívás célja a hazai és a határon túli Tehetségsegítő Tanácsok, tehetségfejlesztő szervezetek és közösségek támogatása.
A GYIÖT, a Gyulai Ifjúsági Központ, valamint az Orosházi Diáktanyával együttműködésben pályázatot hirdet ifjúsági közösségek, fiatalok számára a Boldogság világnapja alkalmából. A pályázat során olyan rövid videókat, animációs videókat, képregényeket, infografikákat vagy mémeket keresünk, amelyek tippeket, ötleteket és javaslatokat adnak a fiataloknak ahhoz, hogy saját közérzetükért, boldogulásukért és boldogságukért tehessenek.
A Ferencvárosi Közösségi Alapítvány 2016-óta rendezi meg évente Swimathon adománygyűjtő kampányát, mellyel 2017-ben elnyerte az év legjobb adománygyűjtő akciójának járó Civil díjat. Jelen pályázati felhívásuk célja, hogy olyan projektek jussanak részvételi lehetőséghez a kampányban, amelyek az ún. nagykövetes adománygyűjtés módszerével magánszemélyektől és vállalati szereplőktől remélnek támogatást céljaik megvalósításához.
A Szervezetfejlesztők Magyarországi Társasága által létrehozott Social Impact Program célja, hogy a civil szektor számára is elérhetővé váljon a professzionális szervezetfejlesztési projektekben való részvétel. Projektjeik pro bono formában, junior és szenior tanácsadók közreműködésével valósulnak meg, akik felmérik a vállalkozó szellemű szervezet igényeit, diagnózist állítanak fel és mindezekre építve legalább egy szervezetfejlesztési beavatkozást valósítanak meg.